ГО “Поруч” продовжує тренінги на території Немішаївської селищної ради

ГО “Поруч” продовжує тренінги на території Немішаївської селищної ради

19-20 травня у межах проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн було проведено два тренінги для жителів селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.

19 травня, на четвертому, заключному, занятті Школи лідерства на тему «Побудова активної громадської позиції» за фасилітації експертів ВГО «Поруч» Teтяни Матусевич та Христини Гиренко учасники мали змогу розглянути такі питання: інструменти партисипації; поняття влади та громади; особливості волонтерства як способу визначення лідерів і міжнародний досвід волонтерського руху у школах. Усі учасники отримали сертифікати участі у Школі лідерства та можливість долучитися до конкурсу відеоробіт “Децентралізація в дії”.
Також у ці ж дні у селищі Клавдієво-Тарасове був проведений тренінг під назвою «Молодіжна політика». Тренерський склад – експерти ВГО «Поруч»: к.е.н., доцент Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана Оксана Мельник; Христина Гиренко та Анастасія Сулима.
Учасники, якими стали школярі, молодь, представники місцевих ГО та Молодіжного парламенту, місцеві активісти, мали змогу: розглянути особливості молодіжної політики в контексті Європейського та вітчизняного досвіду; дізнатися про можливості молоді через волонтерство; ідентифікувати основні пріоритети й напрямки реалізації молодіжної політики; визначити компетенції та необхідні якості для молодіжних працівників; проаналізувати механізми впливу молоді на місцеву владу; продемонструвати творчий підхід до розв’язування проблем формування молодіжної політики на національному, регіональному та локальному рівнях; програти стимуляційні ігри на розв’язання молодіжних проблем.
Нагадуємо, що проект «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» продовжується і на Вас очікує ще п’ять з восьми дводенних тренінгів, зокрема, 2-3 червня відбудеться тренінг «Гендерна рівність та запобігання й боротьба з гендерно-обумовленим насиллям». Повний же перелік тем та дат Ви можете знайти на сайті Немішаївської селищної ради (http://nem-rada.gov.ua).
Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.