Конкурс з дизайну і друку тематичних книг-розмальовок

Конкурс з дизайну і друку тематичних книг-розмальовок

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс з розробки дизайну і друку тематичних книг-розмальовок для дітей молодшого шкільного віку.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Термін подання тендерних пропозицій: 19.03.2021 до 17.00 за київським часом.

 

Вимоги:

Розуміння тематики необхідної продукції

Орієнтовний графік виконання робіт (поетапно).

Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).

Комерційна пропозиція (в євро за комерційним курсом на день подачі пропозиції).

Концепція дизайну і малюнків (коміксів).

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

 

Технічне завдання:

Розробка дизайну, малюнків і друк тематичної книги-розмальовки для дітей молодшого

Тематика розмальовки – безпечне і здорове харчування.

Двосторонній друк, А4, 12 сторінок.

Наклад – 600 примірників.

Термін реалізації – до 2,5 місяців.

 

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.

Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс. Тематична розмальовка».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.