Конкурс з надання послуг з підготовки відеоматеріалів в рамках проєкту “School Food Generation”

Конкурс з надання послуг з підготовки відеоматеріалів в рамках проєкту “School Food Generation”

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс з надання послуг з підготовки відеоматеріалів.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Дата оголошення про конкурс: 21.11.2020.

Термін подання тендерних пропозицій: до 28.11.2020.

Вимоги до учасників:

Документи суб’єкта підприємницької діяльності;

Зразки раніше наданих послуг;

Наявність відповідних КВЕДів:

59.11. Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм

59.12. Компонування кіно- та відеофільмів, телевізійних програм

74.20. Діяльність у сфері фотографії

Комерційна пропозиція;

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Технічне завдання:

Надання комплексу послуг у сфері відео зйомок основних заходів проєкту із подальшим виготовленням презентаційного відеопродукту.

Надані послуги мають включати написання сценарію, відеозйомку, монтаж, дубляж.

Кількість виготовлених відеоматеріалів – 3, тривалість (кожного) до 3 хвилин.

Локація: Київ, Донецька і Луганська області.

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.

Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс. Відеопослуги».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.