“Кар’єрні можливості для молоді: азербайджанська модель”

“Кар’єрні можливості для молоді: азербайджанська модель”

24 – 28 січня 2019 року експерт ВГО «Поруч» Надія Говорун взяла участь у Міжнародному форумі «Кар’єрні можливості для молоді: азербайджанська модель», що відбувся в Баку. Захід було організовано Азербайджанською демократичною студентською та молодіжною організацією (ADSYO) за фінансової підтримки Азербайджанського молодіжного фонду, заснованого при Президентові Азербайджанської Республіки для сприяння діяльності, спрямованій на науку, освіту, культуру та інші соціальні питання, пов’язані з молодіжної політикою.

 

Порядок денний Форуму включав велику кількість цікавих і продуктивних заходів та корисних зустрічей. Серед учасників були представники молодіжних об’єднань, неурядових організацій та інших відповідних установ з Азербайджану, Фінляндії, Грузії, Італії, Молдови, Польщі, Румунії, Росії, Туреччини та України. Вони нанесли навчальні візити до Азербайджанського молодіжного фонду та ЦНАП у Баку, обговорили досягнення та виклики у сфері молодіжної кар’єри у своїх країнах та поділилися досвідом зайнятості молоді як у державному, так і в приватному секторі. Також, наймолодші учасники Форуму покращили свої практичні навички під час різноманітних тренінгів та симуляційних ігор, таких як «SWOT-аналіз молодого професіонала», «Ліфт-тест», «Співбесіда» та інші, які проводили більш досвідчені фахівці. Вони також спробували себе у «створенні» власних стартапів і соціальних підприємств.

 

Родзинкою неформальної частини форуму став міжкультурний вечір. Учасники дізналися більше про історію та сучасне життя Азербайджану, презентували свої країни, навчалися національним танцям, куштували делікатеси національних кухонь і насолоджувалися теплою та дружньою атмосферою вечора.

 

Завдяки невтомній «хрещеній» Форуму Гульнарі Багіровій, заступниці голови ADSYO, гості мали змогу не тільки помилуватися захопливими краєвидами Баку, старовинними і сучасними пам’ятками міста на узбережжі безмежного Каспійського моря, але також були завжди досхочу нагодовані смачними та корисними азербайджанськими стравами та отримали багато пам’ятних подарунків, теплих слів і обіймів у Країні Вогнів.

 

Без сумніву, подібні заходи є дуже важливими для вивчення результативних кейсів молодіжної кар’єри у різних країнах, а також для зміцнення зв’язків і продуктивної співпраці між учасниками.

 

ВГО «Поруч» безумовно поділяє цінності ADSYO у вихованні соціально активного та успішного молодого покоління. Ми відкриті для подальшого обміну досвідом та спільних програм молодіжного стажування.