Захищені разом з «Поруч»

Захищені разом з «Поруч»

Діти Херсонщини, якими опікується громадська організація «Поруч» в рамках реалізації партнерської програми Save the Children, потребують постійної психологічної підтримки та реабілітації. Через окупацію, проживання під постійними обстрілами, юні мешканці Херсонської області втратили відчуття захищеності, довіру до незнайомих дорослих та безтурботність, яка притаманна дитинству.

Все це наші фахівці намагаються відновити, використовуючи програми реабілітації. Діти наново вчаться радіти та довіряти через активності, які проводять наші мобільні групи під час виїзних занять у різних куточках Херсонщини.

«Харт» – одна з програм, яка спрямована на подолання після стресових станів через творчість. Під час роботи в групі, діти не тільки працюють з емоціями через творчість. Це прекрасний час для спілкування при виконанні спільного завдання сприяє відновленню комунікативних навичок та соціалізації.

Виготовлення оберіга «Янгол» під час заняття по програмі «Харт» стало не тільки цікавим заняттям, що розвинуло нові навички зі створення ляльок. Діти виготовили для себе янгола, що посилить їх відчуття захищеності. А головним результатом став піднесений настрій дітей після спілкування.

Якщо вашій дитині і родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок
телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua