ВГО “Поруч” – співорганізатор І Всеукраїнського  вернісажу-практикуму для вчителів економіки та викладачів підприємницьких дисциплін

ВГО “Поруч” – співорганізатор І Всеукраїнського вернісажу-практикуму для вчителів економіки та викладачів підприємницьких дисциплін

9 лютого  у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся І Всеукраїнський вернісаж-практикум для вчителів економіки та викладачів підприємницьких дисциплін «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму», співорганізатором якого виступила ВГО “Поруч”.

Виконавчий директор “Поруч” Марія Тищенко представила мотиваційну міні-лекцію за тематикою волонтерства та підприємливості у сфері освіти. Також серед спікерів були: ректор КНЕУ Лук’яненко Дмитро Григорович, начальник профорієнтаційного відділу розвитку підприємництва та лідерства Паздрій Віталій Ярославович, керівник Чутівського бізнес-центру учнівської молоді Чернобай Надія Володимирівна.

Крім того, після стратегічної сесії за організації “Поруч” відбувся тренінг «Школа Волонтерів» для бажаючих учасників заходу.

Вернісаж майстер-класів доповнив тренінг від Британської Ради Active Citizens.

У підсумку роботи учасники були нагороджені сертифікатами, а також найактивніші з них отримали міні-презенти.