Відбувся третій модуль Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції

Відбувся третій модуль Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції

6-8 листопада відбувся третій модуль Програми інституційного розвитку Міжнародної організації з міграції (МОМ) в межах Проекту  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», виконавчим партнером якого є ВГО «Поруч» під керівництвом Арсена Келічавого. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Розпочали роботу тренери Ірина Дегтярьова та Оксана Мельник, познайомивши учасників – 25 громадських організацій – з основними засадами комунікації ГО з владою. Тренінг із комунікації та партиципації є наскрізним в інституційному розвитку громад, охоплює та має вплив на усі чинники спроможності НУО, які водночас є критеріями його оцінювання. Унаслідок тренінгу активісти отримали інструменти, завдяки яким вони можуть рухатися з різних рівнів свого розвитку (ініціювання, розвитку, функціонування, ефективності) до рівня сталості.

Наступні другий та третій дні третього модулю продовжили Олег Кулініч та Юрій Орел. Експерти представили теми «Правові засади функціонування НУО» та «Організаційний розвиток НУО».

Упродовж другого дня активісти сформували навички ефективного спілкування, поваги до прав людини, соціальні навички, що є важливими для активних дій, спрямованих на застосування отриманих на тренінгу знань в реальності, розвиток вміння аналізувати та застосовувати нормативно-правові акти.

Протягом останнього дня бенефіціари посилили свою практичну обізнаність щодо напрямків організаційного розвитку НУО, а також виявили можливості, що не використовуються, та сформували нові напрямки розвитку інституційної спроможності НУО.