Новини “Школи Миру”

Новини “Школи Миру”

Останніми днями цього напруженого року, що минає, — страшного й трагічного, але водночас героїчного та переломного для всього українського народу — ГО «ВГО «Поруч» продовжила впровадження проєкту «Школа миру». Лише в другій половині грудня нам удалося урочисто відкрити Класи миру в шістьох навчальних закладах у різних куточках нашої країни.
Ось кілька відгуків від представників колективів різних навчальних закладів, де запрацювали Класи миру:
«Створений сучасний простір, обладнаний необхідними меблями й технікою, канцелярією для тренінгів, занять, зустрічей…» (Катерина Урус, ліцей № 5 ім. Анатолія Кореневського Володимирської міської ради, Волинська область);
«Тепер у нашій громаді облаштовано дружній до дітей медіапростір, встановлено техніку та обладнання, намальовано мурал на тему миру, автором ескізу якого є учениця ліцею Поліна Ткачук» (Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради).
У багатьох закладах відразу пройшла низка цікавих і корисних заходів, присвячених миробудуванню, куди було запрошено представників багатьох інших навчальних закладів.
«У рамках реалізації проєкту ГО «Поруч» «Школа миру» в нас відбувся форум «Мистецтво спілкування: підкорюємо вершини разом». До участі у форумі були запрошені представники Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Смілянської міської ради, закладів освіти міста, а також батьківська громада. Приємною подією для нас став візит Марії Тищенко, виконавчої директорки ГО «Поруч», яка сприяла створенню в нашій школі молодіжного осередку — «Класу миру» (Тетяна Поліщук, Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради).
У Козівському ліцеї № 1, що на Тернопільщині, відбувся діалоговий форум «Миробудування та медіація шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів» за проєктом «Школа миру», а в Княгининівському ліцеї Волинської облради пройшов обласний форум учасників цього нашого проєкту.