“Поруч” – з ArtGora

“Поруч” – з ArtGora

ГО «ВГО «Поруч» долучається до співпраці у цікавому міжнародному проекті ArtGora.

27-29 листопада виконавча директорка ГО «ВГО «Поруч» Тищенко Марія взяла участь в установчій сесії проекту ArtGora.

ArtGora – це регіональне співробітництво між кількома партнерами з регіону Балтійського моря (BSR) – Естонією, Латвією, Литвою, Швецією та Німеччиною – і країнами Східного партнерства (Грузією та Україною).

Серед проектів і цілей співробітництва – залучення зацікавлених сторін з країн  BSR та Східного партнерства для обміну досвідом і налагодження регіональної співпраці для вирішення спільних проблем через мистецтво та культуру; підвищення обізнаності щодо ролі культури у популяризації гендерної рівності та обміну кращими практиками щодо вирішення цього завдання у цільових регіонах; генерування інноваційних рішень та ідей проектів для майбутньої регіональної співпраці.

Активності співробітництва включають аналітичне дослідження ефективної практики творчих галузей, що сприяє гендерній рівності та зменшує гендерні прогалини. Також з 10 по 12 квітня 2019 року у столиці Латвії відбудеться регіональний форум з мистецтва та культури в цільових країнах, які зацікавлені у сприянні гендерній рівності за допомогою мистецтва та культурної діяльності. Заплановане й виробництво аудіовізуального матеріалу на відповідні теми.

Керівником проекту є Національний музей світової культури (Швеція) за підтримки Шведського інституту співпраці країн Балтики, у партнерстві з Тартуським університетом (Естонія), Ризьким технічним університетом (Латвія), Центром сприяння рівності (Литва), Фундацією досліджень та соціальних дій SocLab (Польща), Фундацією Taso (Грузія), ГО «ВГО «Поруч» (Україна) та організацією «Європейські Альтернативи» (Німеччина).