“Поруч” – партнер нового європейського проекту

“Поруч” – партнер нового європейського проекту

ГО «ВГО «Поруч» стає партнером нового європейського проекту “Молоді підприємці для зростання громади”, головні організатори якого – AISI Youth Alliance.

Проект має на меті збільшити рівень підприємницьких компетенцій та рівень знань про бізнес, потенціал свого регіону для молодих людей з маргіналізованих, сільських і малозабезпечених регіонів Грузії, Вірменії, України та Молдови за участі партнерських організацій з Італії та Іспанії.

У проекті братимуть участь якнайменше 700 молодих людей з вищезгаданих країн, віком від 15 до 19 років, з відібраних сільських районів, які відвідуватимуть заходи з метою розвитку їхнього підприємницького потенціалу, критичного мислення та вміння володіти soft навичками. Ці семінари використовуватимуть інноваційні неформальні методики, які будуть створені під час проекту професійними молодіжними працівниками. Інноваційна неформальна методологія для підприємницької молоді буде опублікована в наборі інструментів, доступних англійською та всіма зазначеними у проекті мовами. Ця методологія покликана допомогти і молодіжним працівникам у всіх країнах, задіяних у проекті, які зможуть реалізувати в своїй роботі нові методи з розвитку підприємницького потенціалу молоді.

У результаті проекту буде розроблено посібник для молоді під назвою “1.2.3 START! – Up”. Цей посібник буде вміщувати важливу інформацію, яка допоможе молодим людям розвивати підприємницькі якості, роз’яснювати та формувати життєві цілі; пропонуватиме інструменти для розвитку критичного мислення та відкриття шляху прийняття проактивної поведінки у їхній повсякденній діяльності. Посібник буде доступний грузинською, вірменською, румунською, українською, італійською, іспанською та англійською мовами.

Діяльність за проектом включає: транснаціональну підготовчу зустріч, дослідження потреб молоді у сфері підприємницької освіти, які будуть проводитися в окремих областях країн-виконавців, навчальний курс для молодіжних працівників, місцеві семінари з підприємницької освіти для молоді, молодіжний обмін за участю 60 молодих людей з шести країн-партнерів, місцевих конференцій між представниками уряду, бізнесменами й молодими людьми та зустріч з оцінкою.

У проекті буде розроблено 4 інтерактивних веб-платформи: одна в Грузії, одна у  Вірменії, одна в Молдові та одна в Україні. Веб-платформи адресовані молоді, яка прагне отримати більше інформації про підприємництво, саморозвиток, можливості для початку бізнесу, можливості фінансування. Проект координує «Молодіжний альянс «AISI» з Грузії у співпраці з організаціями інших п’яти країн: ГО «ВГО Поруч» з України, «Creatorii» з Молдови, «Polaris» з Італії, «ADEFIS Juventud International» з Іспанії та «Armenian Progressive Youth» з Вірменії.

Проект  фінансуюється програмою «Erasmus +» Європейської комісії.

На підготовчій зустрічі організацію представляли Христина Гиренко та Віталій Филенко.