ГО «ВГО «Поруч» запрошує до співпраці у цікавому міжнародному проекті ArtGora

ГО «ВГО «Поруч» запрошує до співпраці у цікавому міжнародному проекті ArtGora

Ласкаво просимо долучатися до участі у форумі партнерства ArtGora, що організовується в межах проекту «Творчі галузі для забезпечення рівності Балтійського регіону» та відбудеться у столиці Латвії м. Рига 10 – 12 квітня 2019р. Одним зі співорганізаторів заходу є ГО «ВГО «Поруч». Країни-організатори: Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Німеччина, Грузія та Україна.

ArtGora – це регіональне співробітництво між кількома партнерами з регіону Балтійського моря (BSR) – Естонією, Латвією, Литвою, Швецією та Німеччиною – і країнами Східного партнерства (Грузією та Україною).

Серед проектів і цілей співробітництва – залучення зацікавлених сторін з країн BSR та Східного партнерства для обміну досвідом і налагодження регіональної співпраці для вирішення спільних проблем через мистецтво та культуру; підвищення обізнаності щодо ролі культури у популяризації гендерної рівності та обміну кращими практиками щодо вирішення цього завдання у цільових регіонах; генерування інноваційних рішень та ідей проектів для майбутньої регіональної співпраці.

Активності співробітництва містять у собі аналітичне дослідження ефективної практики творчих галузей, що сприяє гендерній рівності та зменшує гендерні прогалини. З 10 по 12 квітня 2019 року у Ризі відбудеться регіональний форум з мистецтва та культури в цільових країнах, що зацікавлені у сприянні гендерній рівності за допомогою мистецтва та культурної діяльності. Заплановане й виробництво аудіовізуального матеріалу на відповідні теми.

Партнерами проекту є Національний музей світової культури (Швеція), Тартуський університет (Естонія), Ризький технічний університет (Латвія), Центр сприяння рівності (Литва), Фундація досліджень та соціальних дій SocLab (Польща), Фундація Taso (Грузія), ГО «ВГО «Поруч» (Україна) та організація «Європейські Альтернативи» (Німеччина). У співпраці з Жіночою мережею співробітництва НДО Латвії, Тартуським центром підтримки та інформації жінок (Естонія). За підтримки Шведського інституту співпраці країн Балтики та Міністерства закордонних справ Швеції.

Важливо: всі учасники повинні мати досвід і записаний принаймні один проект або твір мистецтва про сприяння гендерній рівності в Україні.

Участь у форумі – безкоштовна. Дорога, проживання та харчування в Ризі бронюються організаторами, витрати за них також покриваються організаторами.

Бажаючі взяти участь у заходах проекту можуть уже зараз подати заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceCI1jztWwJA74B1X6YdtMU3Mw62NR-Ne8KDYYu8Jp-S4DDQ/viewform