Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді.

Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді.

9 січня 2019 року в с. Комиші Охтирського району Сумської області в межах програми «Майстерня місцевого розвитку 2.0» відбулась мотивуюча зустріч школярів і представників студентства з експертами ГО «НОВА енергія» та ГО «ВГО «Поруч».

Головними темами зустрічі стали питання активізації молоді Комишанської ОТГ та волонтерства в громаді. Експертка ГО «Поруч» Марина Поліщук говорила з представниками активу місцевої молоді про основи волонтерської діяльності, цінності, потреби та мотивацію волонтера; про лідерство в житті та лідерство в команді; про важливість розвитку громади, серед усього – й шляхом саморозвитку; про необхідність у сучасних умовах бути активним та ініціативним. Експерти ГО «НОВА енергія» Віталій Филенко та Олена Агапова розповіли про сучасні можливості для молоді, про фандрайзинг та краудфандинг як інструменти для фінансування своїх майбутніх соціальних проектів для громади. Інформація була доповнена активізаційними іграми, реальними прикладами успішних проектів та історіями про власний розвиток у громадському секторі.

Ми вдячні представникам Комишанської сільської ради за сприяння, довіру та відкритість. Віримо, що вмотивовані на добрі справи учасники заходу найближчим часом зроблять багато корисних речей для громади, а співпраця наших громадських організацій і надалі приноситиме користь і задоволення.

Захід організовано та проведено за підтримки Урядів Німеччини й  Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.