Тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця» в Херсоні

Тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця» в Херсоні

15 липня в затишному і креативному просторі Urban CAD у Херсоні мотивували молодь ставати підприємцями. Як саме?

ВГО «ПОРУЧ» разом з регіональним партнером – Благодійним Товариством «Центр суспільних програм» провело тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця» для молоді Херсонщини. Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської і Херсонської областей».

Учасники тренінгу об’єднались у дві групи, в яких працювали з двома тренерами. Звісно, із дотриманням карантинних норм. День пролетів доволі швидко, адже роботи було багато: лекції, робота в групах та індивідуально та обов’язково — презентація свої напрацювань та поради тренерів.

«Сьогодні, за довгий час зібрались на офлайн тренінг, — розповідає програмна директорка Благодійного товариства «Центр суспільних програм», регіональна координаторка проєкту Катерина Білоконь. — Сумували за активностями всі, тому щойно завершили перший тренінг — вже плануємо наступний. Зарядили активну молодь на позитивну участь, проговорили всі етапи проекту, та активності , які необхідно пройти, щоб потрапити на наступні етапи. Із запланованих активностей на найближчий час – іще один тренінг та хакатон. Дуже важливо, що в підсумку тренінгу ми побачили у молоді бажання і прагнення дізнаватись нове та виборювати можливість участі в наступних етапах конкурсу».

Молодь, у свою чергу, вже має доволі багато ідей, які прагне втілити у найближчому майбутньому. Дуже важлива складова таких тренінгів — це саме практичний результат: отримання навичок підприємництва, які в найближчому майбутньому учасники втілять в життя.

Проєкт реалізує ВГО “ПОРУЧ” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.