2024 рік стартував із дуже насичененого на події січня в Центрі соціального згуртування «Бути Поруч», який створила ВГО «Поруч» спільно з Acted Ukraine за фінансової підтримки Ukraine Humanitarian Fund.

Розпочався січень з Воркшопу «Трансформація конфліктів та медіа».

4 січня експерти ВГО «Поруч» провели тренінг на тему «Стійкість під час війни». 5 січня в Центрі соціальної згуртованості населення «Бути Поруч» пройшов майстер-клас, а вже наступного дня учасники відвідали екскурсію «Золотою підковою» Черкащини. Після цього відбулася групова зустріч, бенефіціари проєкту відвідали музей Богдана Хмельницького. Наступного дня пройшла групова зустріч для подолання психотравмуючих ситуацій (Арттерапія). 11 січня учасники знову відвідали групову зустріч задля подолання психотравмуючих ситуацій, але цього разу вони дивилися фільм і згодом обговорювали його.

13–14 січня експерти ВГО «Поруч» провели воркшоп «Державні послуги та можливості для ВПО: як отримати передбачене законом право». Згодом пройшов ще один воркшоп «Інтеграція ВПО в громаду – психологічні аспекти». 17 січня бенефіциари відвідали тренінг на тему «Пошук внутрішніх ресурсів». 25 січня учасники відвідали ще один майстер-клас, а також воркшоп «Інтеграція ВПО в громаду: як знайти роботу».

26 січня 2024 року було проведено офіційну церемонію відкриття Центру соціальної згуртованості населення «Бути Поруч». На заході підписали меморандум про співпрацю між ВГО «Поруч» і Черкаська міська рада.

27 січня учасники зібралися задля групової зустрічі, на якій вони мали змогу пограти в настільні ігри, а також в інклюзивну гру «Бочче».

Місяць було завершено воркшопом на тему «Інтеграція ВПО в громаду: як знайти роботу», який пройшов у Центрі соціальної згуртованості населення «Бути Поруч» 30 січня.