Воркшоп «Соціальна єдність», Школа миру

Воркшоп «Соціальна єдність», Школа миру

Попри надважку ніч для України та її громадян, ми тримаємося й не зупиняємося у своїй діяльності. 22–23 березня в Школі миру в Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова проходить воркшоп «Соціальна єдність».

19 березня з учнями зустрілася Aliona Yarova — викладачка літератури в університеті Мальмо (Швеція). Пані Альона приєдналася до зустрічі з учнями онлайн, вона представила книжку «Жовтий метелик» Олександра Шатохіна та розповіла дітям про графічний роман. Діти знайомилися з книжкою та звертали увагу на деталі, стиль малювання й кольори.

Під час сьогоднішньої зустрічі відбулося обговорення цієї книжки всім класом. Згодом учні поділилися на пʼять груп по пʼять осіб і обговорили у своїх групах окремі сторінки історії та додали стікер із коротким текстом на кожній сторінці. Коли це завдання було завершено, кожна з груп презентувала свою історію перед усім класом.

Після цього учні виконали вправи на згуртування, які для них підготували тренерки зі Школи миру в Луцький ліцей # 4 імені Модеста Левицького Оксана Литвиненко та Ирина Дмитренко, що приїхали до Деражні для участі у проведенні воркшопу «Соціальна єдність».

Захід організовано ГО «ВГО “Поруч”» за підтримки проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства», який спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччина та Європейським Союзом.