Фахівці ГО «Поруч» підвищують кваліфікаційний рівень

Фахівці ГО «Поруч» підвищують кваліфікаційний рівень

Фасилітатори Простору дружнього до дитини та аутрічі мобільних бригад ГО «Поруч» удосконалювали свої знання та практичні навички під час тренінгу для підвищення майстерності під час реалізації партнерської програми Save the Children із захисту дітей.

Протягом двох днів учасники розширювали свої знання про програми «Team Up» та «Харт».

Програма «Team Up» зарекомендувала себе як високоефективна у психосоціальній роботі з дітьми. У дитячому просторі це один з найулюбленіших видів активності. Різноманітні рухові та ігрові дії, тілесні практики усвідомлення, творче самовираження та креативні активності.

В основі методики «Харт» лежать методи арттерапії (малювання, ліплення, творчі вправи з вокального, музикального, хореографічного, літературного мистецтва). Ця програма використовує мистецтво, щоб допомогти дітям викликати та зрозуміти почуття, пов’язані з їх досвідом.

Під час практичної частини учасники мали можливість провести сесії занять зі своїми колегами, обговорити в колі напрацювання, отримати фідбек від них.

Нагадаємо, що зараз ГО «Поруч» реалізує партнерську програму від Save the Children із захисту дітей на території громад Херсонської області.

Якщо вашій дитині і родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок
телефон Гарячої лінії 0800300113
e-mail: help@poruch.com.ua