Active Citizens Camp online

Active Citizens Camp online

29 листопада стартував онлайн-табір Active Citizens Camp online: “Студентське лідерство”
Active Citizens Camp online: «Студентське лідерство» — це молодіжна платформа, яка спрямована на розвиток навичок соціального та громадського лідерства; сприяє обміну ідеями та досвідом, інформує про можливості розвитку соціальних ініціатив.
Основні мета табору – допомогти учасникам усвідомити поняття лідер, розібратися, що таке соціальні інновації, чому сьогодні важливий соціальний лідер і як їм стати, налагодити тривали зв’язки з іншими учасниками та вивчити відповідні європейські практики.
Захід проходитиме з 29 листопада по 14 грудня 2021 року. Учасники табору будуть зустрічатися по будніх днях з 15:00 до 18:00.
Під час проведення табору учасники ознайомляться з досвідом Європейського союзу з реалізацією молодіжних соціальних проектів, та матимуть можливість обговорити з європейськими активістами їхні успішні проєкти і спитають поради щодо своїх, дізнаються більше про лідерство й керування проєктами.
Досвідчені майстер-фасилітатори Британської ради детально ознайомлять учасників табору з методологією програми «Активні Громадяни».
Учасники ознайомляться з поняттям проектних циклів та обговорять, як практичні знання й методи, якими вони оволодіють у межах програми «Активні громадяни» допоможуть їм планувати і впроваджувати проекти.
Експерти сформують у студентських лідерів розуміння як розвивати власні проекти, сформувати бюджет та команду, інтегруватися в екосистему грантової підтримки соціальних проектів.
Знайдеться час і для дружнього спілкування та знайомства з проєктами інших учасників.
Нові знання молодь відразу зможе застосувати на практиці, а саме по закінченню табору з 15 по 17 грудня 2021 року подати свої проекти на конкурс.