ВГО «Поруч» у 2021 році стала партнером Британської Ради в Україні у програмі Британської Ради «Активні Громадяни»

ВГО «Поруч» у 2021 році стала партнером Британської Ради в Україні у програмі Британської Ради «Активні Громадяни»

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Програма стартувала в 2009 році та реалізується більше ніж у 78 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Партнерство передбачає проведення у 2021-2022 роках онлайн-тренінгів за методологією програми «Активні Громадяни» у спільнотах, з якими працює партнер. Для проведення цих тренінгів Британська Рада дала можливість двом представникам  ВГО «Поруч» пройти навчання для фасилітаторів (тренерів) програми.

Представники партнера, фасилітатори та випускники тренінгів можуть брати участь в інших можливостях Британської Ради в межах програми, таких як підтримка проєктів соціальної дії, навчання для підвищення кваліфікації фасилітаторів, національні та міжнародні навчальні візити активних громадян, пітчинги проєктів соціальної дії, ідеятони соціальних проєктів, організація Таборів Активних Громадян та ін.