Перші пригоди другої когорти учасників проєкту «Школа Миру»

Перші пригоди другої когорти учасників проєкту «Школа Миру»

Минулого тижня «Поруч» побував у шести куточках нашої країни в межах реалізації проєкту «Школа Миру». 14 квітня ми тільки озвучили школи-переможниці, а вже 19 квітня перший тренінг відбувся в Луцькій гімназії № 4 імені Модеста Левицького та Новоайдарському ліцеї, 23 квітня — у НВК «ЗОШ І—ІІІ ст. 1-гімназія» м. Копичинці, НВО № 6 у Кропивницькому та Миколаївському ЗЗСО № 2.

Найліпші експерти України, відібрані у відкритому конкурсі, провели перший дводенний воркшоп «Медіація та трансформація конфліктів». Навчання мало на меті познайомити учасників з ненасильницькою комунікацією та розкрити тему миру, над якою діти й учителі працюватимуть протягом цілого проєктного року. Варто зазначити, що на всіх тренінгах панували надзвичайно дружня атмосфера та гендерна збалансованість.

Ось так учасники тренінгів діляться своїми враженнями:

«Дуже швидко сплинули ці два дні. Ми отримали неймовірно цікаву та корисну інформацію. Дуже вдячні тренерам за ефективний підхід до проведення тренінгів».

«Цей проєкт — нове відкриття для мене. Безліч цікавої інформації, яку ми не лише вивчали, а й застосовували на практиці. Відбувалася постійна взаємодія, ніхто не залишався поза увагою, думка кожного була почута. Цей тренінг відкрив для нас нові можливості та нові знання, які 100% будуть потрібні в майбутньому. Дякую, що є люди й організації, які створюють такі заходи.

Так МИ станемо Кращими!»

«Тренінг мені дуже сподобався, тим паче, що тема, яку ми вивчали, дуже цікава й актуальна. Ми отримали навички безпечного розв’язання конфліктів і дізналися, що таке медіація. Нова інформація, шалені емоції, знайомства, чудові тренери, вправи… Це були два неповторні дні!»

«Мені дуже-дуже сподобалось!!! Креативні та круті тренери, неймовірно цікаві ігри та багато нової для мене інформації. До проєкту навіть не знала про поняття «медіація» та те, що конфлікт — це не просто суперечка».

«Багато позитивних емоцій, класних моментів, нових знайомств і також крутий досвід!»

«Хочу, щоб таких проєктів було більше в школі та в моєму місті!»

«Дуже сподобався тренінг! Було весело й цікаво. Тренери здавалися не просто викладачами, а справжніми психологами. Ніколи б не подумала, що конфлікти можна розв’язувати так легко. Усе було супер».

Незабаром планується другий тренінг для вчителів обраних шкіл, а з початком літніх канікул почнеться ремонт у Класах миру та підготовка до створення муралу. Залишайтеся з нами!

Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Поруч», Фондом громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

#школамиру #поруч #ФондЗахист #ChildFundDeutschland #Poruch #ZakhystKherson

Більше за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=RpLhGd-CHTI 

https://nikolaevka24.com/znovu-peremogo-mikolayivskij-zzso-2-viborov-pravo-na-realizatsiyu-proektu-shkola-miru-foto/

https://www.youtube.com/watch?v=IMGy1ZBeCAQ

https://www.donbas-online.com/news/luganska/klas-myru-vidkryyut-u-novoajdarskij-shkoli-gimnaziyi-video/

https://www.youtube.com/watch?v=ogXkoQEAL88&t=9s

https://gre4ka.info/suspilstvo/63960-u-kropyvnytskomu-stvoryt-klas-myru-vchytymut-dolaty-konflikty

https://www.youtube.com/watch?v=I-F4zHbb-EM&t=1s