Семінар для менеджменту енергетичних компаній

Семінар для менеджменту енергетичних компаній

Семінар для менеджменту енергетичних компаній

29 квітня 2021 р. експерти ГО «ВГО «Поруч» за фінансової підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки провели онлайн-семінар для працівників/працівниць енергетичних компаній України з питань політики рівності та недискримінації.

Результатами семінару стало підвищення рівня знань і розуміння теми недискримінації та толерантності серед працівників енергетичних компаній України та поінформованості про інструменти забезпечення рівності й недискримінації на робочому місці серед керівників і працівників юридичних відділів, відділів по роботі з персоналом енергетичних компаній. Гендерні експертки ВГО «Поруч» поінформували працівників/працівниць енергетичних компаній України про принцип недискримінації, розібрали на практичних кейсах і вправах, що таке дискримінація, сексуальні домагання, насильство за ознакою статі й чому потрібно уникати дискримінаційної та насильницької поведінки; ознайомили працівників/працівниць із інструментами забезпечення рівності та недискримінації на робочому місці.

Експертка з гендерних питань USAID Проєкту енергетичної безпеки Юлія Галустян надала менторську підтримку з вироблення рекомендацій щодо розроблення плану дій енергетичних компаній для боротьби з дискримінацією, сексуальними домаганнями та насильством за ознакою статі на робочому місці.