Немішаєво у рамках проекту “Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації”

Немішаєво у рамках проекту “Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації”

Ще один тренінг відбувся в селищі Немішаєве у рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) для мешканців селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.  Протягом двох днів учасники разом з тренерами Арсеном Келічавим та Вірою Усик обговорювали основні аспекти такої важливої теми як Адвокаційна діяльність громади. Учасники мали змогу розглянути питання основ децентралізації та основних принципів даного процесу, ознайомитися з основними результатами та здобутками реформи децентралізації за останні три роки; подискутувати про адвокацію та її основні інструменти та методи проведення; ознайомитися з прикладами успішних адвокаційних кампаній. В мікрогрупах протягом двох днів учасники активно брали участь в практичних вправах та симуляційних іграх, а також розробили власні адвокаційні проекти на основі рекомендацій тренерів.

Спеціальний гість – John O’Neill  з університету Лоуренс (США), стажер ГО «ВГО «Поруч»» виступив з презентацією « Неприбуткові громадські організації та адвокація в США» та відповів на численні питання учасників.

Нагадуємо, що 14-15 липня відбудеться останній тренінг в межах проекту «Проектний менеджмент та проектна діяльність», після якого буде оголошено конкурс проектів.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.