“Розвивай себе”

“Розвивай себе”

20 червня 2018 року команда волонтерів ВГО «Поруч» відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Узин (Київська область).

 

У межах проекту «Розвивай себе», основною метою якого є зрівняння можливостей для розвитку дітей з різними потребами та умовами життя, цього разу волонтери провели майстер-клас з малювання для вихованців на патріотичну тематику з нагоди наближення дня Конституції України.

 

Техніка, що використовувалася, передбачала малювання як пензликами, так і пальцями. Діти вчилися малювати символ України – червону калину – та, крім того, різні малюнки з зображенням прапора України. Креативність та оригінальність ідей вихованців виявилася у створенні унікальних особливих малюнків, які показували їхню любов до рідної держави.

 

Активним помічником у проведенні майстер-класу був Джон Неілл – наш волонтер з США, завдяки якому діти також могли попрактикувати свою англійську, спілкуючись з носієм мови.

 

Безумовно, діти отримали подарунки-солодощі, гарні емоції та  найголовніше – розвиток!

Велика подяка людям, без яких ця поїздка б не відбулась – автоволонтеру Ірині Зачепило, Олі Воропай, Анастасії Сулима, Джону Неіллу й усім небайдужим, хто передав дітям велику кількість корисних речей!

Дякуємо директору КОЦСПРД «Узин» Олені Савці за теплий прийом та подаруночки.