Конкурс з проведення тренінгового навчання з основ НАССР

Конкурс з проведення тренінгового навчання з основ НАССР

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс з проведення тренінгового навчання з основ НАССР.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Термін подання тендерних пропозицій: 28.01.2021 до 17.00 за київським часом.

 

Вимоги:

Резюме.

Рекомендації від замовників. Контакти замовників.

Зразки навчальних планів (програм), реалізованих тренінгових програм.

Посилання на відео (за наявності).

Посилання на досвід фактичного впровадження НАССР є обов’язковим.

Для суб’єктів підприємництва – реєстраційні документи.

Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).

Комерційна пропозиція.

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

Технічне завдання:

Проведення 2 триденних тренінгів для учасників 2 модуля навчання (представники закладів освіти, кухарі, підприємці, які надають послуги з харчування).

Тематика тренінгів – основи впровадження міжнародних стандартів безпечного харчування в закладах освіти.

Термін реалізації – лютий місяць 2021 року.

 

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.

Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс тренерів».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.