“Велогромада 2018”

“Велогромада 2018”

Молодь рулить! Саме під таким гаслом відбувся велопробіг “Велогромада 2018” присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.
28 червня 2018 року на Старосалтівському стадіоні стартували близько 60 велосипедистів по маршруту Старий Салтів – Верхній Салтів – Старий Салтів.
Велопробіг проходив за підтримки Старосалтівського селищного голови Коновалова Едуарда Павловича Харківського університетського консорціуму, ЗНМУ “Здорова нація – майбутнє України”, громадських організацій Поруч, “Добрі дії” та “Ветеранське братерство. Харків”, в рамках програми #DOBRE.
Нагадати усім наскільки важливий для людини здоровий спосіб життя, підтримати спортивний дух та об’єднати жителів громади – саме ці принципи надихали організаторів “Велогромада 2018”.
Усі присутні мали змогу приєднатися до запальної розминки від дівчат з ГО “Добрі дії” та ЗНМУ “Здорова нація – майбутнє України”.
Ведуча свята Наталія Новікова не тільки надихала учасників велопробігу на захоплюючу подорож стежками Салтівщині, але й сама розробила маршрут.
Чарівні українські пісні звучали у виконанні Ірини Коломієць.
Здивували неперевершеним виступом учасники кінологічної групи АВАНГАРД. Діти та дорослі отримали багато позитивних емоцій від чудових собак та професійних кінологів.
А тематична фотозона від Крістіни Мандач не залишила байдужим жодного учасника свята.
На початку свята всіх присутніх привітали Едуард Коновалов та Олександр Потій.
30 велосипедів були безкоштовно надані бажаючим взяти участь у велопробігу учасниками якого стали представники з усієї громади, і не тільки. Також до нас приєдналися гості з Мерефянської та Роганської ОТГ.
59 велосипедистів подолали 15 кілометрів веломаршрута і повернулися задоволені та натхненні.
Сподіваємось, що велопробіг стане доброю традицією нашої громади.