Успішний фініш ще одного важливого проекту

Успішний фініш ще одного важливого проекту

4 листопада відбувся заключний захід в межах проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина для населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області, який ВГО “ГО”Поруч”” реалізовував 7 місяців – Форум міжпоколіннєвої інтеграції «Енергія поколінь».

У Форумі взяли участь більше 50 мешканців, які мали можливість взяти участь у гендерному форум-театрі від Olia Voropay та Кристина Гиренко, відвідати воркшоп “Трикутник співпраці: громада-бізнес-влада” за фасилітації Владислав Дементьєв (Vladyslav Dementiev), стати учасником міні-тренінгу “Проблеми ОТГ в контексті децентралізації” від Oleksandr V. Dluhopolskyi та усім разом пропрацювати над Форсайт сталого розвитку громади з майстром своєї справи Ganna Skytova. Найменші наші учасники були під теплим крилом Marina Polishchuk. Під час Форуму була нагороджено переможців конкурсу відеороликів «Децентралізація в дії» та конкурсу мікропроектів «Активізуйся» (Artem Zazeka Таня Корж Elizabeth Franchuk Olena Hoffmann Anna Cherednichenko).

Команда ГО «ВГО «Поруч»» дякує всім учасникам за їхню активну участь, місцевій владі за всебічну підтримку та небайдужість. МИ щиро віримо у продовження нашої співпраці.

Дякуємо, що Ви поруч!