Семінар з питань політики рівності та недискримінації для фахівців Міністерства енергетики України

Семінар з питань політики рівності та недискримінації для фахівців Міністерства енергетики України

4 червня 2021 року експерти ГО «ВГО «Поруч» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки провели семінар з питань політики рівності та недискримінації для фахівців Міністерства енергетики України. Семінар відбувся в онлайн-форматі і забрав 28 учасників — керівників, заступників та головних спеціалістів різнихпідрозділів Міністерства і мав на меті підвищення рівня обізнаності фахівців Мміністерства з питань політики рівності та недискримінації
З вітальним словом до учасників звернулася експертка з гендерних питань USAID Проєкту енергетичної безпеки Юлія Галустян. Про основні поняття щодо інтеграції гендерного підходу в роботу Міністерства розповіла експертка з питань гендерної рівності та реформ Наталя Чермошенцева. Гендерна експертка Катерина Ілікчієва роз’яснювала тему «Гендерно-правова експертиза VS гендерний аналіз законодавства». Гендерний аспект у бюджетному процесі розглядала аналітикиня дослідницького компонента ВГО «Поруч» Ольга Чернюк. Рекомендації щодо розроблення плану дій Міністерства з інтеграції гендерного підходу в роботу підготував модератор проєкту, керівник дослідницького компонента «Поруч» Денис Верба. Також він підбив підсумки семінару та дав відповіді на запитання учасників.
Семінар допоміг прояснити багато важливих питань з гендерної політики та забезпечення рівності й недискримінації на робочому місці. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між Міністерством енергетики України та ГО «ВГО «Поруч»!