«Школа Миру» у м.Копичинці

«Школа Миру» у м.Копичинці

Представляємо враження від участі в проєкті «Школа Миру» партнерів з Тернопільської області – НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія” м.Копичинці:
«В умовах сучасного життя надзвичайно важливим є формування у дітей та молоді вмінь і навичок вирішення конфліктних ситуацій шляхом ненасильницької поведінки. Для школи-гімназії м. Копичинці участь у проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозуміння та ненасильницькому спілкуванню» є реальною можливістю у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів, здобуттю нового досвіду роботи.
У школі-гімназії навчаються 412 дітей у тому числі і діти із сусідніх сіл та різних соціальних груп. Тому для нас важливо створити безпечний та мирний освітній простір. Ми маємо досвід роботи у міжнародних проєктах, зокрема Корпусу Миру, у школі працюють різноманітні гуртки, учні нашої школи є членами молодіжної ради нашої громади.
Ми раді брати активну участь у проєкті. Тренінги з “Медіації та трансформації конфліктів”, як відбулися для учнів та вчителів мали великий інтерес та залученість від учасників. Завдяки цим заходам нам вдалося переосмислити та усвідомити важливі ідеї та інструменти, які плануємо використовувати у навчальному процесі та повсякденному житті. Очікуємо нових активностей та можливостей від проєкту “Школа Миру».