“Школа миру”, м. Новоайдар

“Школа миру”, м. Новоайдар

Продовжуємо знайомство з нашими школами:
Для нас участь у проекті «Розширення можливостей для молоді до примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню» дає реальний шанс поліпшити мікроклімат у ліцеї, створити вільне від насильства освітнє середовище, адже ми поділяємо тривогу суспільства за невміння молоді толерантно ставитися один до одного, вирішувати мирно свої проблеми, співіснувати з іншими членами суспільства.
У нашому Новоайдарському ліцеї навчаються 687 дітей, в тому числі й діти з п’ятьох сусідніх сіл та 57 дітей непідконтрольної території Луганської та Донецької областей. Наша мета – створити комфортні умови для навчання і творчого розвитку кожної дитини, щоб наша дружна шкільна сім’я могла подолати будь-які труднощі. Ми пишаємось тим, що учні нашої школи є переможцями районних та обласних олімпіад, всеукраїнських творчих конкурсів, спортивних змагань з волейболу, футболу тощо.
Ми готові створити всі умови і активно брати участь в реалізації проекту, залучати педагогів, дітей, батьків, громадські організації для поширення культури мирного вирішення конфліктів серед дітей та молоді. У нас є досвід участі в проектах, адже продуктом одного з таких проектів стала громадська організація «Закон та ми», яка сьогодні діє на базі ліцею. Її метою є поширення правових знань серед дітей і молоді. Учасники організації проводять бесіди, лекторії, тренінги, флешмоби, створюють буклети, листівки, плакати і розповсюджують їх не тільки в школі, але й серед мешканців селища. Такі заходи дозволяють згуртувати учнівський колектив, виробляють навички взаєморозуміння, взаємодопомоги.
Впевнені в тому, що зможемо успішно долучитись до заходів з облаштування «Класу миру».