“Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми DOBRE 2018р.

“Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми DOBRE 2018р.

Продовження проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми DOBRE 2018р., який реалізовуватиметься протягом року у трьох Харківських громадах.
Компонент – активізація молоді та підвищення інституційної спроможності молодіжних рад і організацій в ОТГ.
Протягом трьох днів команда “Поруч” працювала над концепцією молодіжної роботи у Мереф’янській, Саросалтівській та Роганькій громадах.
Метою фасилітаційної зустрічі була розробка, обговорення та прийняття Концепції молодіжної роботи в громаді.
Тренерами виступили:
Владислав Яцук – заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, тренер державної програми «Молодіжний працівник», тренер-експерт ВГО «Поруч».
Віра Усик – к.е.н., доцент, докторант кафедри макроекономіки та державного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», тренер-експерт ВГО «Поруч».
Відповідно до програми зустрічі з учасниками була розглянута Стратегія молодіжної політики в Україні та Концепція державної програми до 2020 року.
Серед іншого, розглядали аспекти у процесі запровадження нової моделі реалізації Молодіжної політики та ефективні шляхи реалізації на рівні громад та обговорювали модель реалізації Молодіжної політики на рівні міської/селищної/сільської об’єднаної територіальної громади.
Також вирішили, що спільно з активними молодіжними працівниками громади буде розроблено Концепцію Молодіжної роботи в ОТГ, за яку голосуватимуть місцеві депутати у наступному місяці.
Керівник проету – Олександр Потій, експерт ВГО «Поруч», д.т.н., професор кафедри безпеки інформаційних технологій Харківського національного університету ім.В.Каразіна, заступник головного конструктора АТ «Інститут інформаційних технологій». Проводить активну громадську роботу у сфері інформаційної та кібербезпеки держави, електронного врядування, електронної ідентифікації. Заступник голови науково-експертної ради з питань розвитку інфраструктури відкритих ключів України при Міністерстві юстиції України.
Керівник напрямку роботи з активізації молоді – Марія Тищенко, виконавча директорка ВГО «Поруч», к.е.н., доцент КНЕУ ім.В.Гетьмана, експертка міжнародної організації міграції (ООН).
Під час роботи з молоддю як приклад молодої лідерки працюватиме адміністративна директорка ВГО «Поруч», членькиня Молодіжної консультативної групи ООН Христина Гиренко, котра надає допомогу за своїм власним досвідом роботи та консультує молодших жителів ОТГ.