Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання в рамках проєкту “School Food Generation”

Конкурс на закупівлю готельних послуг з тимчасового розміщення учасників тренінгового навчання в рамках проєкту “School Food Generation”

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс на надання готельних послуг з тимчасового розміщення для учасників тренінгового навчання.

Дата проведення: 30.11-06.12. 2020 року. Місце проведення: м. Київ.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

 

Технічне завдання:

Надання послуг з готельного розміщення для 25 учасників.

Тип розміщення – одномісне/двомісне.

Дата заселення: 30.11.2020р.

Дата виселення: 06.12.2020р.

Дотримання усіх карантинних обмежень щодо розміщення, перебування і проведення тренінгових заходів.

Наявність власної закритої території

 

 

Вимоги до постачальника товарів — учасника конкурсу:

Документи суб’єкта підприємницької діяльності;

Досвід роботи – більше 5 років;

Наявність відповідних КВЕДів;

Зразок договору поставки товару;

Комерційна пропозиція;

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України в безготівковій формі. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає оголошенню, вимогам та є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості надання послуг.

 

Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: 25 листопада 2020 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, не розглядаються.

 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції:

До участі у конкурсі допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника конкурсу та засвідчені печаткою (за наявності) та у форматі PDF мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс з надання готельних послуг з тимчасового розміщення»

 

Додаткові застереження:

Учасник конкурсу погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови. Організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції за умови отримання вигідніших умов.