Представниця “Поруч” – учасниця Міжнародного літнього семінару в Болгарії

Представниця “Поруч” – учасниця Міжнародного літнього семінару в Болгарії

З 16 липня по 5 серня 2018 р. у Великотирновському університеті імені святих Кирила і Мефодія (Республіка Болгарія) відбувся 41-й Міжнародний літній семінар, участь у якому брали представники з 33-х країн Азії, Європи та Америки.
Подію відкрила віце-президент Болгарії Іліяна Йотова. Однією з учасниць Літньої школи була кандидат економічних наук, старший викладач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу КНЕУ ім. В. Гетьмана, волонтер ГО «ВГО «Поруч» Анна Георгіївна Паскалова.
Тритижнева програма семінару традиційно складалася з освітньої (лекції та практичні заняття, спеціалізовані семінари, круглі столи) та культурно-розважальної програм (знайомство з болгарськими традиціями та національною кухнею, екскурсії). По завершенню навчання кожен учасник Літнього семінару отримав сертифікат Великотирновського університету ім. св. Кирила і Мефодія про проходження довготривалого міжнародного стажування, а також – про рівень знання болгарської мови відповідно до загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.
Стажування за кордоном надало можливість отримати нові теоретичні та практичні знання, обмінятися досвідом і корисною інформацією з зарубіжними колегами та отримати нові наукові зв’язки.