Від мрії – до дії: Школа Волонтерів у Білій Церкві

Від мрії – до дії: Школа Волонтерів у Білій Церкві

21 вересня тренінговий курс в рамках нашого соціального проекту «Школа Волонтерів» відбувся у Білій Церкві. На захід зібралися місцеві активісти, представники громадських організацій, управлінь міської ради.
Разом із тренерами Мариною Поліщук та Владиславом Дементьєвим, учасники тренінгу вивчали основи ефективної комунікації у проектній діяльності та практикувалися через вправу «Рибалка і рибка». Далі, робота продовжилася над аспектами проектного менеджменту та генеруванням власних проектних ідей учасників тренінгу, які були презентовані під час вправи-пітчингу «У ліфті». У третій частині Школи, учасники об’єдналися у 4 проектні групи та практикувалися у написанні проектних заявок. По завершенні тренінгу, всі активісти отримали сертифікати.
Дякуємо за співорганізацію нашим партнерам: тренінг відбувся у приміщенні Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви, на запрошення ГО «Сонях». Разом – сила!
Бажаємо активним громадянам Білої Церкви успіхів й наснаги у реалізації власних ініціатив та чекаємо на наступні зустрічі.