“Поруч” – з міжнародним проектом у Баку

“Поруч” – з міжнародним проектом у Баку

15-23 вересня 2018 року група волонтерів ГО «ВГО  «Поруч» представляла Україну на Міжнародному проекті з розвитку підприємництва “ Get Ready for Life  – Youth Entrepreneurship Education for Personal Development “, що відбувся у межах програми молодіжних обмінів “Еразмус+” у столиці Азербайджану, Баку.  Проект об’єднав  представників активної та амбітної молоді з шести країн: Нідерландів, Литва, України, Грузії, Туреччини та Азербайджану, які мають підприємницький хист або бажають розпочати власний бізнес.

Даний проект має на меті інтернаціональне об’єднання молоді через неформальну освіту, спільні активності, заохочення учасників до започаткування власної справи, вивчення культурних особливостей різних народів, виховання солідарності та толерантності серед молодих людей.

Головною ідеєю проекту було надання теоретичних та практичних знань з підприємництва. Відповідно до програми, учасники мали можливість пізнати один одного за допомогою різних вправ та активностей, квесту по історичній частині старого міста та неординарних завдань для майбутніх підприємців. Також під час навчання учасники дізналися про різницю між стартапом і звичайним бізнесом, навчилися визначати цільову аудиторію свого бізнесу та давати їй якісні та кількісні характеристики. Протягом наступних днів у інтернаціональних командах генерували ідеї для стартапів, вчилися створювали лого (в т.ч. інші елементи брендінгу) та писати сайти, а також дізналися про особливості краудфандінгу. Завершальним етапом навчання стала презентація бізнес-ідей та шляхів їх реалізації у різних країнах.

Не менш пізнавальним та цікавим для учасників проекту став і культурний вечір, що був покликаний об’єднати представників усіх країн, які обмінювалися традиціями, танцями,  піснями – одним словом, весело й дружно провели час та ще раз довели: творчість і наснага (за умови взаєморозуміння, взаємоповаги та взаємозацікавленості) не мають кордонів, а, навпаки, слугують потужним важелем для зміцнення інтернаціональних стосунків між креативною та активною молоддю, котра прагне змінити світ на краще.

Незважаючи на насичену програму тренінгів та практично відсутність вільного часу, команда наших волонтерів мала й декілька ділових зустрічей із громадськими та державними організаціями для налагодження зв’язків і  подальшого партнерства. Тож очікуємо результати поїздки у формі нових міжнародних соціальних проектів!

Бажаємо всім учасникам реалізації своїх бізнес-ідей та інтернаціональної співпраці.

Дякуємо організаторам за теплий прийом і створення сприятливої для плідного навчання та дозвілля атмосфери.