Кейс-супровід – ефективний інструмент допомоги

Кейс-супровід – ефективний інструмент допомоги

Допомога від ГО «Поруч» у рамках партнерської програми від Save the children із захисту дітей на території Херсонщини має системний характер завдяки кейс-супроводу, який надається сім’ям із дітьми. Наші співробітники знають потреби кожної сім’ї і намагаються їх якнайшвидше закрити.

Так, родини, які перебувають під нашим супроводом отримали 3 набори – «Гігієнічний набір», «Побутовий набір» та «Набір засобів побутової гігієни».Побутові набори, до яких входять каністра, лампа сонячна, складне крісло, ліхтар, постільна білизна, ковдра, набір рушників, сумка, термос.

Набір засобів побутової гігієни, які потрібні в кожній оселі. Це – рідина для чищення поверхонь, пакети для сміття, швабра з відром, рукавички господарські, чистяча рідина для туалету, відро для сміття.

Гігієнічні набори із зубними щітками, пастою, милом, шампунем, дезінфікуючим засобом, пральним порошком, гелем для миття посуду.

Також для того, щоб мінімізувати ризики хвороб дітей через відсутність опалення, співробітниками ГО «Поруч» передано підопічним сім’ям 77 електричних нагрівачів та печі для обігріву та готування їжі.

Крім того, у рамках програми захисту дітей родини отримали багатоцільову грошову та ваучерну допомогу. І це вагома підтримка в регіоні, де більшість батьків втратили роботу. І надані кошти допомагають їм купувати продукти першої необхідності, проходити лікування, закривати побутові потреби.

Якщо вашій дитині і родині потрібна допомога, ми чекаємо на ваш дзвінок

телефон Гарячої лінії 0800300113

e-mail: help@poruch.com.ua