Щастя можна дарувати

Щастя можна дарувати

У цьому переконалися учні Миколаївського ліцею № 58. Напередодні різдвяних свят учнівський та педагогічний колективи навчального закладу звернулися до представників ГО «Поруч» з пропозицією зібрати і подарувати іграшки дітям Херсонщини, якими опікується наша громадська організація разом з партнером “Save the Children” у рамках програми захисту дітей.

«Ідея поділитися радістю, подарувавши іграшки, виникла у дітей. Більшість з них ще рік тому відчули на собі, що таке бути під нескінченними обстрілами. Діти Херсонщини, переживши окупацію, до сих пір перебувають у стані постійного стресу. Тому наші учні вирішили в такий спосіб підтримати малюків», – розповіла вчитель ліцею Людмила Маханьковська.

Процес збору іграшок був підтриманий всіма учнями ліцею і проходив дуже жваво. Учні розповідають, що в підборі іграшки використовували принцип «а що б порадувало мене».

Кількість іграшок була такою, що представники ГО «Поруч» доставляли їх на Херсонщину в декілька заходів. Спектр емоцій дітей, які отримували подарунки від учнів з Миколаєва, важко передати словами.

У п’ятирічного Кирила важка форма ДЦП. Батьки хлопчика дуже вдячні за чудову іграшку, що передали від діток з Миколаєва. Дитина перший раз зігнула пальчики на руці, щоб взяти сову, весь час з нею. Також батьки розповіли, що іграшка дуже виручає, коли немає світла – для Кирила вона – неперевершена розвага.

А дворічна Вікторія скакала вище за свій зріст від радості, що тепер має ляльку і може бути принцесою на Новий рік у подарованій масці.

Наша громадська організація дякує учням Миколаївського ліцею 58 за небайдужість і подароване щастя для наших підопічних.