Кіноклуб – за допомогою Школи волонтерів “Поруч”

Кіноклуб – за допомогою Школи волонтерів “Поруч”

У травні 2018 року ГО «ВГО «Поруч» проводила Школу волонтерів у місті Копичинці Тернопільської області. В результаті тренінгу учасники запропонували три проекти, з яких для співфінансування був обраний один – щодо створення в місті кіноклубу.

І ось маємо добру новину: проект втілений в життя й у м. Копичинці запрацював кіноклуб.

Кількість його учасників становить близько 25 осіб, разом вони організовують перегляди в місцевій бібліотеці для дорослих. У планах – двічі на місяць проводити покази українських фільмів різноманітних жанрів із збереженням авторських прав.

Звичайна робота клуба складається з презентації фільму, власне кінопоказу, а по закінченні перегляду стрічки відбувається її обговорення, та ще й з такою приємною складовою як чаювання. Останнє робить атмосферу зустрічей більш неформальною, по-домашньому затишною, сприяє невимушеності та щирості бесід.

«У перспективі, – зазначають організатори клубу, – хочемо проводити зустрічі з режисерами та акторами тих фільмів, які переглядатимемо. Плануємо вдосконалюватися та покращити матеріально- технічне забезпечення кіноклубу на базі бібліотеки. Також ми мріємо про зручні бінбеги, сучасний стан бібліотеки європейського зразка».

Тренери «Поруч» вельми радіють, що такий чудовий проект вдалося реалізувати на Тернопільщині, серед іншого, – і завдяки співпраці Школи  волонтерів з небайдужими активістами м.Копичинці – та зичать, аби у найскорішому майбутньому здійснилися всі амбітні плани кіноклубівців.