“Jeans Party” в рамках проекту DOBRE

“Jeans Party” в рамках проекту DOBRE

14 жовтня 2018 року у селищі міского типу Старий Салтів відбувся молодіжний фестиваль – стилізована вечірка “Jeans Party”, організований Радою Молоді при Старосалтівській селищній раді за підтримки ГС «Харківський університетський консорціум» в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Молодіжний захід зібрав близько 150 представників Старосалтівської ОТГ, з сусідніх сіл молодь привезли на двох шкільних автобусах, які надала громада. Обов’язковим елементом дрес коду був джинс і неонові браслети, що світяться в темряві, які видавали всім учасникам фестивалю.

Молодіжна рада підтримує здоровий спосіб життя, тому вечірка виступила на протест алкоголю та шкідливим звичкам. Діти зробили виставку плакатів на тему здорового способу життя, де незалежною експертною комісією було обрано та нагороджено трьох переможців за найкращі роботи.

Програма тематичного заходу була досить насичена та різноманітна, та долучила як місцеві таланти, так і професійних артистів. Тож, діти та всі, хто вважає себе молоддю, мали нагоду танцювати й спостерігати : зумба, сучасні танці, сальса, бочата, бальні танці у виконанні діток.

Всі гості були задоволені святом та культурним різноманіттям в їхньому містечку, молодь зацікавлена розвивати громадський простір та розкривати свої таланти. Все можливо якщо є бажання та підтримка однодумців!