“Поруч” з “Толокою” реалізують новий проект

“Поруч” з “Толокою” реалізують новий проект

Коаліція Регіональних Ініціатив “ТОЛОКА” разом з ГО «ВГО «Поруч» запустила реалізацію проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей». Основним завданням проекту є проведення дослідження проблем і практичних шляхів покращення захисту прав та інтеграційних процесів студентів-ВПО та створення пілотних Регіональних Програм. Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Висококваліфікованою командою експертів  розроблено програму дослідження щодо рівня інтеграції студентів, і вже були проведені перші фокус-групи у Херсоні та Києві.

Так, минулого тижня у приміщенні Центру Суспільних Програм у Херсоні та 5 жовтня в Центрі коворкінгу «Часопис» у  Києві зібралась студентська молодь для обговорення існуючих проблемних питань. Там спільно з досвідченими фахівцями  вони зробили спробу дослідити стан взаємовідносин місцевої молоді й студентів з тимчасово окупованих територій, які навчаються в наших навчальних закладах. Особлива увага була зосереджена на аналізі інтегрованості студентів-переселенців у місцеве середовище.

Експерти вже бачать певні тенденції та полігон для тренінгової роботи.

Ґрунтовний коментар відносно даної проблематики по Україні можна буде дати при наявності всіх  статистичних даних з чотирьох регіонів.

Слідкуйте за нами та будьте в курсі останніх новин суспільно-громадського сектору.

Експертна група Києва та Херсону: Катерина Білоконь, Арсен Келічавий, Воропай Ольга, Марина Поліщук, Усик Віра.