Навчальний семінар для керівників волонтерських підрозділів організацій-членів ВГО “Коаліція” з оптимізації роботи із волонтерами.

Навчальний семінар для керівників волонтерських підрозділів організацій-членів ВГО “Коаліція” з оптимізації роботи із волонтерами.

12-13 липня відбувся навчальний семінар за експертної підтримки ГО «ВГО «Поруч»» у спрівпраці з ВГО «Коаліція» для тих, хто хоче стати справжнім волонтером або покращити роботу з волонтерами у своїх організаціях.
Відповідно до програми навчальний семінар включав лекції, інтерактивні вправи на теми волонтерства, комунікацій, лідерства, написання соціальних проектів.
ВГО «Коаліція» є самоврядною неприбутковою організацією. До її складу входять 116 організацій та закладів з 23-х регіонів України, що надають послуги особам з інтелектуальною недостатністю та захищають їхні права. Ще 50 неурядових організацій є партнерами ВГО «Коаліція». Членами зазначених регіональних організацій є 18 тисяч осіб з інтелектуальною недостатністю та їхні родини (усього в Україні на обліку перебувають 229663 особи з інтелектуальними порушеннями, з них – 96127 осіб мають статус особи з інвалідністю).
Захід проводився в межах програми ВГО «Коаліція» “Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів” за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.
Тренерами на семінарі були Христина Гиренко та Віталій Паздрій.