Конкурс на включення  до пулу експертів проекту “Школа миру”

Конкурс на включення до пулу експертів проекту “Школа миру”

Передумови
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір заявок на включення до пулу експертів проекту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню».
Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject
В межах проєкту заплановано проведення тренінгів для учасників з Кіровоградської, Черкаської, Донецької, Луганської, Волинської та Тернопільської областей.

Протягом проєктного року у кожній школі миру проводяться 2 дводенні тренінги з питань миру для учнів на теми 1) Трансформація конфлікту та медіація та 2) соціальна цілісність (інтеграція та інклюзія, ненасильницька комунікація, права дітей); 2 дводенні воркшопи для вчителів, включаючи керівництво школи, на теми: 1) Трансформація конфлікту та медіація (ненасильницьке розв’язання конфліктів, медіація в школах, включаючи методичні тренінги за інтерактивними, орієнтованими на дітей навчальними методами ) та 2) Соціальна єдність (інтеграція та інклюзія, мобінг, права дітей).

Цільова аудиторія тренінгу: учні старших класів закладів середньої освіти.

Організація тренінгів буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям МОЗ та місцевої влади.

Проведення тренінгів відбуватиметься у період з квітня-травня та жовтня 2021 року у таких областях: Кіровоградська, Черкаська, Донецька, Луганська, Волинська та Тернопільська області.

Кандидати можуть обрати один або кілька варіантів дат та локацій. Кінцева дата тренінгу буде узгоджена між обраним тренером та адміністрацією школи. Вартість роботи за один тренінг: 3900 грн (Брутто) враховуючи оподаткування. Додатково покривається вартість транспортних витрат (за наявності первинних підтверджуючих документів) та надається харчування під час тренінгу. Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та концепцію тренінгу українською мовою.

Концепція має включати такі підпункти (та не має перевищувати 2 сторінки):
– Мета тренінгу;
– Цілі тренінгу;
– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи;
Дату/и та локацію/ї відповідно до зазначених вище. ВГО «Поруч» надає шаблони необхідних документів та форми для звітності. До розгляду приймаються спільні заявки від кількох тренерів. Вказати наявність ФОП.
Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня 2021 року на пошту info@poruch.ua