Подяка Олегу Лащуку!

Подяка Олегу Лащуку!

«Поруч» вітає Голову організації Олега Лящука, який отримав подяку від комунального некомерційного підприємства «Дитяче територіальне медичне об’єднання Краматорської міської ради.
«Від імені колективу КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради та себе особисто висловлюю всій команді Всеукраїнської громадської організації «Поруч» слова безмежної подяки за ту неоціненну допомогу, яку в цей важкий час Ви надаєте нам. Щиро дякуємо Вам за переправу з Польщі до України та зберігання засобів побутової хімії, які потім були доставлені до нашої дитячої лікарні. Ці маленькі краплини чистоти та домашнього затишку, які з’являються внаслідок Вашої благородної роботи допомагають видужати дітям і сприяють дитячим посмішкам», — зазначила в листі подяки генеральна директорка підприємства Наталія Капуста.
Пане Олеже, надзвичайно пишаємося вами та знаємо, що ви щира й дуже добра людина, яка завжди допоможе тим, хто цього потребує. Нам за честь мати вас у лавах «Поруч». Упевнені, що разом ми й надалі зможемо допомагати знедоленим війною людям, а після нашої спільної перемоги — успішно відбудуємо нашу велику єдину Батьківщину!