“Школа ЛІДЕРКА” у 2021 році

“Школа ЛІДЕРКА” у 2021 році

Громадська організація людей з інвалідністю “Боротьба за права” працює задля відстоювання прав та забезпечення можливостей 2,8 мільйонів людей з інвалідністю в Україні. Ми прагнемо, аби люди з інвалідністю були включеними до всіх сфер життя суспільства і безперешкодно могли користуватися своїми права та реалізовувати свій потенціал.

Саме тому ми  вже вдруге організовуємо школу політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю “ЛІДЕРКА”. Школа створена з метою навчити жінок та дівчат з інвалідністю відстоювати свої права та світогляди, використовуючи інструменти політичної участі, та мотивувати брати активну участь в політичному житті країни. На сьогодні дівчата і жінки, які мають інвалідність зазнають численних порушень своїх прав, є мало поінформованими про можливості захисту, мало представленими в органах державної влади та процесах прийняття рішень.

У школі приймають участь дівчата та жінки у віці від 17 до 30-ти років з усієї країни, які мають різні види інвалідності.

Школа ЛІДЕРКА у 2021 році відбуватиметься в Києві у другій половині березня і триватиме 3 дні.
Звертаємося до Вас з проханням поширити інформацію та таким чином підтримати школу ЛІДЕРКА. Будемо дуже вдячні, якщо Ви напишете пост на своїх сторінках у соціальних мережах, щоб як можна більше жінок та дівчат з інвалідністю дізналися про нас.

Всю необхідну інформацію та матеріал для написання посту можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1x4GRFDDgX5VvZS63tYMMpeXy8Lk-5R-l