“Школа волонтерів”, 20-21 жовтня, м. Львів

“Школа волонтерів”, 20-21 жовтня, м. Львів

20 та 21 жовтня на запрошення Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  «Школа волонтерів» від ГО «ВГО «Поруч» завітала до Львова.

Активістки міста (а цього разу були лише дівчата) разом із тренерами Віталієм Паздрієм та Мариною Поліщук розглянули теми, що стосуються сутності волонтерства, місії та цінностей волонтера, говорили про важливість  побудови ефективних комунікацій, лідерство та команду, проектну роботу, зокрема про основи та особливості написання проекту соціальної дії. Учасниці відмітили важливість та актуальність отриманих знань, які будуть використовувати не тільки в волонтерській діяльності, а й у своїй професійній сфері.  Особливо сподобався учасницям формат роботи на тренінгу, коли новий матеріал подається в формі діалогу, активізаційних і рольових ігор та групової роботи, при цьому час летить непомітно, а отримані натхнення та запал стають  чудовими мотиваторами.

Гарним результатом нашої спільної роботи стали майже готові проектні заявки, які дівчата втілять у майбутньому в важливі та корисні соціальні проекти. Крім того, налагоджена співпраця між ГО «Поруч» та представниками організацій, що відвідали тренінг, найближчим часом реалізується в новому спільному проекті.

Дякуємо Львову за бажання навчатись та розвиватись, створювати та допомагати, за ініціативність та відкритість!