Етно-показ “Мокоша” у Харкові

Етно-показ “Мокоша” у Харкові

Вже другий рік поспіль стараннями команди ГО «ВГО «Поруч» демонструється симбіоз краси, мудрості та життєвого досвіду на інклюзивному фешн-показі “Мокоша”. На цей раз проект було здійснено у Харкові.

Чому саме така назва? Все просто. Мокоша — давньоукраїнська богиня родючості, жіночого рукоділля, мистецтва та води. Вона є справжнім уособленням жіночності й милосердя. А наш проект пронизаний елегантністю, вишуканістю та смаком: смаком у одязі, а особливо – смаком до життя.

26 жовтня 2018 року в залі Єврейського Культурного Центру «Бейт Дан» дев’ять моделей, дев’ять дівчат з тендітною душею, але міцним внутрішнім стержнем, зруйнували стереотипні та шаблонні поняття краси.

Неперевершені красуні знову дивували всіх одягом від української дизайнерки Лілії Братусь, яка є авторкою унікального стилю Ethno-concept. Ліля представила свою третю тематичну колекцію, спеціально розроблену для людей з інвалідністю.

До організації вечора долучилися волонтери – команда Студентської ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Підкреслили образи, індивідуальність та красу кожної дівчини візажисти Рівер Єва, Склярова Анастасія, Кузiна Анастасiя,  Солоп Анастасія та Харківський коледж перукарів-модельєрів.

Олена Околіт стала фотографом нашого івенту, а Dudina Media Group забезпечила якісну відеозйомку заходу.

Виступ дуету BusiCama став органічним доповненням до фешн-показу “Мокоша”. Гурт надав можливість насолодитися виконанням прекрасної музики в напрямку indie etno jazz.

А чудові букети квітів моделям подарувала студія флористики Byketik!

Також спонсором заходу стала місцева фракція партії «Самопоміч».

Музами цьогорічного показу є чудові мами, спортсменки, моделі, життєлюбиці й просто жінки з великої літери. Вони діють за покликом душі, борються за свої права, постають проти дискримінації. Моделями  інклюзивного фешн-показу «Мокоша» стали Анна Останкова, Христина Кузмінова, Олена Шингарьова, Катерина Кушнарьова, Ірина Сукач, Олена Булгакова, Аліна Фесенко, Ірина Сорока та Людмила Павленко.

Дякуючи всім партнерам заходу та спільними зусиллями, цей день закарбувався у пам’яті кожного гостя, учасника та волонтера .

До зустрічі з інклюзивним фешн-показом «Мокоша» у новому місті!

Відеозвіт: Дундук Катерина
Стаття: Анна Лащонова

https://www.youtube.com/watch?time_continue=202&v=g8F0_e6YNe8