“Поруч”в Мальмо

“Поруч”в Мальмо

 З 13 по 15 серпня 2018 року відбулась вельми корисна, пізнавальна і цікава поїздка до Швеції виконавчої директорки ГО «ВГО «Поруч» Марії Тищенко. У межах навчального візиту вона відвідала місто Мальмо, де в місцевому університеті стала слухачем лекції про корупцію від Лєни Андерссон та органызаторкою симуляцыйної гри, присвяченій виборам.
Марія Тищенко провела лекцію для decision-maker в Університеті Мальмо про вплив громадського сектору на розвиток місцевого самоврядування в Україні. Також Марії вдалося побувати на соціальному підприємстві, де працюють люди з інвалідністю; відвідати Minc – «будинок стартапів», який існує вже 17 років і зараз номінований для Nordic startup awards на звання «кращого коворкінг-простору»; познайомитися з відомим фестивалем Мальмо та, звичайно ж, за допомогою шведських колег-волонтерів і вже давно просто друзів здійснити незабутню екскурсію цим прекрасним містом.
У місті Гельсінгборг прекрасним прикладом для діяльності й розвитку молоді є платформа – приклад роботи над містобудівним розвитком, а саме – що можна зробити з покинутих текстильної фабрики та пожежної станції.