«Медіація та трансформації конфліктів» у Черкасах

«Медіація та трансформації конфліктів» у Черкасах

21-22 травня в Черкаській спеціалізованій школі І – ІІІ ступеня № 3, в рамках проекту, що реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини пройшла друга серія тренінгів «Медіація та трансформації конфліктів», в якій прийняли участь 25 педагоги школи.
В ході тренінгу учасники оволоділи навичками ненасильницького спілкування та мирного вирішення конфлікту. Навчилися ефективній взаємодії у конфлікті, ознайомились з трансформаційним потенціалом конфлікту, цілями змін у трансформації конфліктів, стилями поведінки у конфлікті та здобули навички, які дозволяють визначати оптимальні підходи для роботи з учнями та колегами.
Учасники отримали базові знання щодо методів та інструментів мирного врегулювання конфліктів, ознайомились з основами, процесом медіації та інструментами медіатора. Порівняли медіацію та інші підходи поведінки в конфліктах. Відчули себе в ролі як медіатора, так і учасника конфлікту під час відпрацювання «театру медіації», наглядно побачили різницю між своїми уявленнями про роботу медіатора та фактичною роботою медіатора у процесі медіації.
Тренерками виступили Катерина Ілікчієва та Надія Івченко.