Надія та підтримка: Життя сім’ї з Херсона після окупації

Надія та підтримка: Життя сім’ї з Херсона після окупації

Мешканка Херсону Любов із сімнадцятирічним сином з аутизмом і мамою пенсіонеркою, попри пережиті жахи окупації, зберігає оптимізм і віру у добрих людей. А ще говорить, що знайомство з кейсвокером ГО «Поруч» Катериною, наповнило життя її сім’ї турботою, теплом і світлом, яке дозволили відтанути після мороку окупації.
«Спочатку, чесно, я скептично поставилася до пропозиції про допомогу від ГО «Поруч», бо фондів і організацій багато, але й багато допомагають формально. Після знайомства з Катериною ми відчули себе під надійною опікою. Психологічна допомога, побутові речі, меблі, термоса, засоби освітлення, кошти на першочергові потреби – ми отримували все, в чому мали потребу. А головне – увага. Пам’ятаю, як мене вразило, коли при черговому обстрілі нашого району, першою поцікавилася, чи все у нас гаразд, саме Катерина», – щиро ділиться своїми враженнями від супроводу менеджером ГО «Поруч» Люба.
Любов не має можливості працювати, бо доглядає за сином, побутових проблем багато. Справжнім святом для родини стало отримання трьох гігієнічних наборів від програми «Гігієна», яку реалізовувала громадська організація «Поруч» з партнерами Save the Children.
«Я навіть не знаю, як передати свої емоції! Все, що було складено в набори гігієни дуже якісне, підібрано не абияк, а з розумним підходом. Все необхідне, що ми, наразі, не можемо дозволити собі купити у деокупованому Херсоні», – розповідає із захватом Любов.
У рамках програми «Гігієна» сім’ї – бенефіціари отримали по три набори. Побутовий набір, до якого входять каністра, лампа сонячна, складне крісло, ліхтар, постільна білизна, ковдра, набір рушників, сумка, термос. Набір засобів побутової гігієни, які потрібні в кожній оселі. Це – рідина для чищення поверхонь, пакети для сміття, швабра з відром, рукавички господарські, чистяча рідина для туалету, відро для сміття. Гігієнічні набори із зубними щітками, пастою, милом, шампунем, дезінфікуючим засобом, пральним порошком, гелем для миття посуду.