Програми «Гігієна» на Херснощині

Програми «Гігієна» на Херснощині

Сім’я Любові з Херсонщини жила до повномасштабного вторгнення щасливим життям. Потім окупація, виживання сім’ї з шістьма дітьми в небезпечних умовах. П’ятеро доньок, старшій з яких 14 років, і дворічний синочок потребують постійної уваги і турботи. З цим молода енергійна мама справляється, а ось налагодити побут і забезпечити дітей необхідним у цих реаліях – складно.
Сім’я три місяці перебувала під кейс-супроводом менеджера ГО «Поруч» в рамках реалізації партнерської програми Save the Children.
«Менеджер постійно була з нами на зв’язку, розпитувала про потреби. Нам допомогли і з вакцинацією молодшого сина, і із забезпеченням спальними наборами – подушки ковдри для всіх дітей, харчуванням. Це дуже важливо для нашої родини, а особливо важлива моральна
підтримка», – розповіла мама дітлахів.
Говорить також, що особливо діти зраділи наборам за програмою «Гігієна».
«Ви б бачили цю радість. Для дітей, п’ятеро з яких – дівчатка, то були справжні скарби. Те, що знаходилось в наборах, дуже важко зараз придбати. Ми дуже вдячні, що це все тепер у нас є», – поділилася Любов.
Нагадаємо, що у рамках програми «Гігієна» на Херснощині роздали 2165 наборів. До кожного комплекту непродовольчих товарів (NFI) увійшли три різні – сімейний набір NFI, гігієнічно-санітарний набір для миття посуду та набір особистої гігієни.