Новий проєкт для молоді — разом з “Поруч”

Новий проєкт для молоді — разом з “Поруч”

З початку червня ГО «ВГО «ПОРУЧ» розпочала впровадження чергового молодіжного коаліційного проєкту. Разом з колегами зі Львова, Харкова й Херсона реалізовуватиметься проєкт «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської і Херсонської областей».

«Цьогорічний проєкт є логічним продовженням нашої роботи. Нагадаю, що у 2018—2019 роках ми вже спільно працювали над молодіжною проблематикою, зокрема дослідженням проблем і визначенням практичних шляхів покращення захисту прав та інтеграційних процесів студентів, зокрема студентів-ВПО. Тоді ми провели ґрунтовне аналітичне дослідження «Молодіжна політика.

Чи існує вона в регіонах?», — розповідає керівник проєкту Дмитро Вітвіцький. — Саме результати аналітичного документа виокремили одну з основних проблем сучасної молоді — фінансові труднощі, низький рівень економічно-правових знань щодо умов ведення бізнесу, відсутність підтримки молодіжного підприємництва. Відповідно ми вирішили зробити свій внесок для зменшення цієї проблематики. Учасники проєктних заходів отримають навички бізнес-планування. Буде сформовано та проаналізовано бізнес-ідеї молодих потенційних підприємців. А взагалі, моя особиста програма-максимум — це створення, за результатами проєкту, кількох молодіжних підприємств».

Варто зазначити, що разом з ВГО «ПОРУЧ» над реалізацією проєкту працюватимуть Фонд «Право і демократія» (Львів), ГО «Нова Енергія» (Харків) і БО «Центр Суспільних Програм» (Херсон).

У рамках проєкту передбачено триступеневу систему навчання: навчальні тренінги, бізнес-хакатон і п’ятиденний молодіжний «BissinessCamp». Саме під час проведення молодіжного табору учасники сформують і презентуватимуть повноцінні бізнес-плани власних ідей.

Організатори сподіваються, що під час проєкту саме на практичних прикладах будуть продемонстровані перспективи можливостей для самореалізації молоді в Україні. А розвиток підприємницьких ініціатив молоді сприятиме економічному розвитку громад і поліпшенню соціально-економічної ситуації в регіонах.

Проєкт здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.