“Поруч” — серед помічників у відкритті Центру медіації Прикарпаття

“Поруч” — серед помічників у відкритті Центру медіації Прикарпаття

Ми тішимося та гордимося тим, що керівництво Івано-Франківська відкрите й готове до співпраці з громадськими організаціями для реалізації ініціатив, спрямованих на добробут громади, розвиток і щасливе майбутнє дітей.
Так, 9 жовтня у межах такої співпраці відбулася низка важливих і цікавих заходів, серед яких — презентація Центру медіації Прикарпаття та підписання меморандуму між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради й організацією «Родина Кольпінгів». Меморандум про співпрацю підписали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та голова організації «Родина Кольпінгів» Володимир Шегда. Окрім рамкових положень, це нові можливості для ефективної взаємодії при вирішенні та запобіганні конфліктів у родинах і громаді загалом. Того ж дня відбувся практичний семінар «Ненасильницькі методи захисту прав дітей шляхом використання медіації», де обговорювався механізм надання послуг медіації
Треба зазначити, що велика роль у підготовці й підписанні меморандуму належить команді служби дітей Івано-Франківська, представники якої надихали, підтримували та розуміли важливість такої співпраці. Також подяка за підтримку висловлювалася особливому мотиватору Олександру Левицькому.
Підтримали та пораділи разом із містянами представники Львівського центру медіації, ССД Дніпропетровської ОДА, Регіональний центр з надання БВПД в Івано-Франківській області, Івано-Франківський місцевий центр з надання БВПД, Департамент молодіжної політики та спорту, Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Департамент соціального захисту, Філії ДУ «Центр пробації», Українська мережа за права дитини, Євгенія Чмихова, Регіональний працівник Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода.
Серед громадських організацій такими помічниками стали ГО «ВГО “Поруч”», ВГО «КримSOS», ГО «Отава».